زمان مطالعه: ۳ دقیقه

جمع اعداد دو رقمی به روش تکنیکی

جمع و تفریق ، دو عمل از چهار عمل اصلی ریاضی است ، که ما در طول زندگی خود به آن نیاز داریم . جمع اعداد دو رقمی به روش تکنیکی ، می تواند یک روش نوین برای آموزش جمع اعداد دو رقمی به شمار آید .

با تغییر نظام آموزشی و شیوه های آموزشی ، تفاوت بسیاری میان نحوه آموزش والدین و فرزندان ایجاد شده است و هر خانواده سعی دارد به بهترین نحو ممکن ، دروس را برای فرزند خود ساده سازی نموده و به او آموزش دهد . که البته این کار مستلزم زمان و انتخاب راهکار درست است تا آموزش نیز به بهترین نحو انجام پذیرد .

البته در این میان ، غیر حضوری شدن مدارس و کلاس های درس ، نیز مزید بر علت شده و آموزش برای معلم و هم چنین یاد گیری برای دانش آموز ، سخت تر شده است .

ریاضی ، یکی از پایه ای ترین دروس در دوران ابتدایی است که باید دانش آموز آن را به طور اساسی بیاموزد تا در درجات بالا تر علمی ، از پایه ، دچار مشکل نشود . انیمیشن های آموزشی بین جو ، برای مقطع ابتدایی ، روشی نوین در امر آموزش به حساب آمده تا دانش آموز بتواند به ساده ترین زبان ممکن و با استفاده از شخصیت های کارتونی ، دروس خود را فرا گیرد .

چرا انیمیشن های بین جو را انتخاب کنیم ؟

با تغییر دروس و روش های تدریس ، والدین ، گاه با مشکل رو به رو می شوند و به دنبال راهی هستند تا بتوانند آموزه های علمی را به ساده ترین و راحت ترین روش به فرزند خود بیاموزند .

به همین منظور ، بین جو ، سری انیمیشن های آموزشی از دروس علوم و ریاضی را برای شما عزیزان ساخته تا بتوانید به راحتی این دو درس مهم را به فرزند خود بیاموزید .

انیمیشن های آموزشی بین جو ، ویژه دوره ابتدایی بوده و اساسی ترین و مهم ترین دروس در آن ها با استفاده از شخصیت های کارتونی و صدا گذاری جذاب ، آموزش داده شده است .

بین جو ، با استفاده از جدید ترین شیوه های آموزشی به صورت غیر حضوری و با استفاده از سیستم LMS ، بستری از محتوا های آفلاین و آنلاین را برای دانش آموزان و عده کسانی که جوایای علم هستند ، فراهم نموده است . تا بتوان بدون محدودیت مکانی ، از این آموزه های علمی استفاده نمایند .

جمع اعداد دو رقمی به روش تکنیکی ، یکی از دروس حساس و پایه در درس ریاضی و مقطع ابتدایی است که دانش آموز موظف است آن را به بهترین نحو انجام دهد . این مبحث درسی در این انیمیشن با استفاده از شخصیت های کارتونی مانند مورچه و مرغ ، به راحتی به دانش آموز می آموزد که چگونه باید جمع اعداد دو رقمی را انجام دهد .

همین طور صدا گذاری کودکانه پسند این انیمیشن ، سبب می شود تا دانش آموز ، جذب شخصیت های به کار گرفته شده در این انیمیشن شده و دیالوگ های صمیمی و کاملا عامیانه در آن ، باعث می شود تا دانش آموز فضایی خودمانی را متصور شده و در این فضای صمیمی و خودمانی ، کسب علم نماید . این روش نیز ، خیال والدین را آسوده خواهد نمود .

متاسفانه به علت برگزاری غیر حضوری کلاس های درس ، دانش آموز از فضای دوستانه مدرسه فاصله گرفته و این انیمیشن ها کمک خواهد نمود تا وی بتواند این فضا را برای خود تداعی نموده و در آن محیط دروسی مانند ریاضی و علوم که از اساسی ترین دروس ابتدایی به شمار می آیند را فرا گیرد .

شما می توانید برای مشاهده ویدئو های بیش تر اینجا کلیک کنید .

میانگین امتیازات ۳ از ۵