زمان مطالعه: ۷ دقیقه

کسب درآمد از فضای مجازی، امروزه یک از روش درآمد‌زایی نوین است. به همین جهت تصمیم گرفتیم یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد از فضای مجازی، یعنی آموزش مجازی را برای شما توضیح دهیم.

معلمین و اساتید به دلیل شرایط به وجود آمده به سبب شیوع ویروس کرونا و در پی آن غیر حضوری شدن کلاس‌های عمومی و خصوصی، جهت درآمد‌زایی باید با کسب درآمد از آموزش مجازی و کسب درآمد از بین جو آشنا شوند تا بتوانند در این دوره نیز درآمدی خوب و مستمر برای خود داشته باشند.

شیوه‌های مختلفی برای کسب درآمد از آموزش مجازی وجود دارد که سیستم LMS توانسته است شرایطی را مهیا کند تا بدون کوچک‌ترین دغدغه و به راحتی کلاس‌ها و آزمون‌های آنلاین خود را برگزار نمایید.

کسب درآمد از آموزش مجازی با بین جو

بستر بین جو فضایی مناسب جهت کسب درآمد از آموزش مجازی برای اساتید و معلمان ایجاد کرده است و این عزیزان به راحتی و بدون نیاز به تجهیزات خاص، امکان استفاده از این بستر را برای درآمد زایی و پیشبرد روند آموزش خود و دانش پذیران خواهند داشت.

در این مقاله قصد داریم بخش های مختلف این سیستم را به منظور کسب درآمد از آموزش مجازی با بین جو، برای اساتید و معلمان شرح دهیم تا این عزیزان بستر مذکور آشنا شده و در این مسیر به آموزش و یادگیری بیشتری بپردازند.

آموزش مجازی
بین جو – LMS بومی کشور

کسب درآمد از بین جو : کلاس های مجازی

شاید اصلی‌ترین نیاز اساتید و معلمین برای کسب درآمد از آموزش مجازی‌، مربوط به برگزاری کلاس‌های آنلاین خصوصی و عمومی باشد. اساتید در بستر بین جو امکان استفاده از کلاس آنلاین را خواهند داشت.
نحوه کسب درآمد از بین جو در بخش کلاس‌های آنلاین به دو صورت امکان‌پذیر است‌:

  1. استاد یا معلم، دانش پذیران ثابتی دارد که روند آموزش را با آن ها طی می کند ؛ در این صورت استاد کلاس مورد نظر را در بستر بین جو ایجاد و قیمت گذاری می‌کند سپس دانش پذیران با پرداخت مبلغ تعیین شده از سمت استاد امکان ثبت نام و شرکت در کلاس را خواهند داشت.
  2. استاد یا معلم در پی جذب دانش پذیر جدید با استفاده از تبلیغات در سایت‌ها، اینستاگرام یا روشهای دیگر می‌باشد؛ در این صورت استاد کلاسی را تعریف کرده و این کلاس را با مبلغ مورد نظر خود قیمت گذاری می کند، سپس لینک کلاسی که ایجاد کرده است را در تبلیغات خود منتشر می کند. دانش پذیران با استفاده از این لینک وارد صفحه کلاس شده و مبلغ مشخص شده را پرداخت می کنند، پس از پرداخت دانش پذیر امکان ثبت نام کلاس را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که امکان برگزاری کلاسها ، به صورت رایگان نیز فراهم شده است. بدین شکل که در صورت صلاح دید استاد و انتخاب گزینه کلاس رایگان، دانش پذیر بدون نیاز به پرداخت هزینه ای می‌تواند در کلاس ثبت نام کرده و از مطالب مطرح شده استفاده کند.

همچنین برای برگزاری کلاس شما می توانید برای هر دانش پذیر، کد تخفیفی به صورت درصدی تعریف نموده تا هر شخص که شما مد نظر دارید، بتواند از تخفیف در نظر گرفته شده استفاده کند.

کلاس آنلاین
کلاس و آموزش مجازی با بین جو

کسب درآمد از بین جو : آزمون های آنلاین

روش دیگر کسب درآمد از فضای مجازی با بین جو، برگزاری آزمون‌های آنلاین مبلغ گذاری شده است.

استاد یا معلم این امکان را دارد که آزمون های مبلغ گذاری شده در این بستر ایجاد کرده تا دانش پذیران ابتدا مبلغ آزمون را پرداخت و سپس بتوانند آزمون را ثبت نام کرده و در آن شرکت کنند.

از آن جایی که امنیت و سلامت آزمون، یک رکن اساسی جهت برگزاری آزمون است ، لازم به ذکر است که برگزاری آزمون های تستی و تشریحی با امکانات ویژه و با امنیت بالا که سلامت آزمون را تأمین می کند (جلوگیری از تقلب در حین آزمون)  نیز در سیستم LMS بین جو طراحی شده و در دسترس اساتید قرار گرفته است.

آزمون آنلاین
آزمون آنلاین با بین جو

کسب درآمد از بین جو : فروش دوره

اساتید عزیز و معلمین گرامی امکان تعریف و فروش دوره های آموزشی را نیز در بستر بین جو خواهند داشت. که این امر، خود نوعی کسب درآمد از آموزش مجازی به شمار می آید.

در بخش دوره ، امکانات و شرایط ویژه ای هم برای دانش پذیران و هم برای اساتید در نظر گرفته شده است تا اساتید بتوانند دوره‌هایی با محتوا‌های ویدیویی و فایلی با جذابیت بالا ایجاد کنند تا این دوره ها برای دانش پذیران جذابیت داشته باشد و دانش پذیر را برای خرید این دوره ترغیب کند.

تولید محتوا
آموزش مجازی با فروش دوره‌های محتوایی (متنی و ویدئو)

استاد در هر دوره، امکان قرار دادن محتوا رایگان برای پیش نمایش دوره (اصطلاحاً تیزر) را خواهد داشت تا با استفاده از محتوای رایگان ، دانش پذیر را با محتوای کلی آن دوره آشنا و شخص را برای خرید دوره ترغیب کند .

آموزش مجازی
بین جو پلتفرمی آموزشی است که مدارس، موسسات و اساتید کشور به دور از هرگونه دسته‌بندی محدود کننده، محلی برای ارائه محتوای خود و دانش خویش خواهند داشت تا بتوانند از پیشرفته‌ترین روش‌های آموزشی برای هدایت کلان و صحیح آموزشی دانش‌آموزان در سراسر کشور استفاده نمایند.

جذب دانش پذیر برای کانال

بخش مهمی که در این قسمت باید به آن اشاره کرد این است که استاد می تواند برای معرفی کانال شخصی خود که در شروع فعالیت در بستر بین جو ایجاد کرده است ، در بخش محتوا ، محتوا هایی با فرمت فیلم یا محتوا  فایلی به صورت رایگان برای ویترین کار خود قرار دهد تا دانش پذیر با مشاهده آن ها به سمت کانال این استاد جذب شده تا در کلاس های آنلاین یا آزمون های آنلاین این استاد شرکت کرده و یا دوره های قرار داده شده توسط این استاد را خریداری کند و به این صورت استاد یا معلم از این طریق کسب درآمد از آموزش مجازی با بین جو داشته باشد .

جذب مخاطب یکی از مهم ترین نکات برای کسب درآمد در آموزش مجازی می باشد که در بخش آموزش ، مخاطب هدف ، دانش پذیران هستند . پس سعی کنید با تولید محتوا مناسب و با کیفیت بالا ، دانش پذیران را به کانال خود جذب کنید تا این دانش پذیران از کلاس ها ، آزمون ها و دوره های شما استفاده کنند و رضایت بالایی از شما و محتوایتان داشته باشند . در این صورت شما امکان کسب درآمد از کلاس های آنلاین خصوصی و یا عمومی ، آزمون های آنلاین تستی و یا تشریحی و همین طور فروش دوره های آموزشی را خواهید داشت .

در نتیجه برای جذب مخاطب (که در این مقاله ، دانش پذیران هستند) باید از محتوایی قوی و جذاب و تبلیغات مناسب که دانش پذیر را به سمت شما و کانال شخصی شما جذب کند ، نیاز دارید . پس باید برای کسب درآمد ابتدا محتوایی غنی تهیه شود تا دانش پذیر برای خرید ترغیب شود تا هم دانش پذیر از کلاس ها ، آزمون ها و دوره ها رضایت داشته باشد و هم شما به عنوان استاد به درآمد دلخواهتان برسید .

نکته مهم دیگر در خصوص رضایت دانش پذیر است . اگر دانش پذیر از محتوا ، کلاس ، آزمون و یا دوره شما رضایت داشته باشد ، به دوستان خود و دیگر دانش پذیران پیشنهاد داده و آن ها را به خرید آن محصول تشویق می کند که این نوع تبلیغ که توسط مشتری انجام می شود بهترین نوع تبلیغ است و اطمینان خاطری که مشتری شما به دیگران می دهد بیش ترین ارزش تبلیغاتی را خواهد داشت .

تولید محتوا
تولید محتوای متنی (فایلی) و ویدئویی و فروش آن‌ها در بستر بین جو

اگر به صورت خلاصه بخواهیم بگوییم ، اولین قدم برای کسب درآمد از فضای مجازی و کسب درآمد از بین جو ، جذب دانش پذیر با محتوایی غنی و قوی است و دومین قدم ، ایجاد رضایت بالا در دانش پذیر برای جذب دیگر دانش پذیران.

نحوه دریافت وجه از سیستم LMS بین جو

استاد این امکان را دارد که پس از برگزاری آزمون ، دوره و یا کلاس ، مبالغی که توسط سایت بین جو از دانش پذیران دریافت شده است ، با اعلام شماره شبا بانکی خود ، وجه را در مدت زمان ۴۸ تا ۷۲ ساعت از بین جو دریافت نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ذیل تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۶۶۰۳۴۷۰

۰۲۱-۲۶۶۰۳۲۲۴

۰۲۱-۲۲۶۴۳۸۱۴

آدرس: خیابان شریعتی شمالی – خیابان دولت (کلاهدوز) – پلاک ۴۷۰ – واحد ۸

درباره بین جو (Binjo)

بین جو
بین جو، پلتفرم LMS بومی

بین جو مدرسه ای بزرگ به وسعت سرزمینمان ایران است. بین جو گروه آموزشی و کار آفرین مهارت جوانان می باشد. رسالت بین جو این است که محیطی امن و کنترل شده را برای جوانان علاقه مند در حوزه های مختلف مهارتی به صورت هدفمند راهنمایی نموده و به صورت کاملا واقعی و عملیاتی مسیری جدید در زندگیشان ایجاد نماید.

البته که یکی از اساسی ترین هدف های بین جو بستر ارائه رایگان محتوای آموزشی ارزشمند در راستای عدالت آموزشی در سراسر ایران می باشد. این مجموعه بیش از ۳۰۰ هزار دقیقه محتوای آموزشی تولید و یا جمع آوری نموده که با دسته بندی فوق العاده و هوش مصنوعی پیشرفته نیاز آموزش هر دانش آموزی را در هر مقطعی مرتفع خواهد ساخت.

بین جو پلتفرم آموزشیست که مدارس و موسسات و اساتید کشور به دور از هرگونه دسته بندی محدود کننده ، محلی برای ارائه محتوای خود و دانش خویش خواهند داشت تا بتوانند از پیشرفته ترین روش های آموزشی برای هدایت کلان و صحیح آموزشی دانش‌آموزان در سراسر کشور استفاده نماید.

بین جو با بهره گیری از تخصص و دانش اساتید بزرگ کشور اصل بزرگ عدالت آموزشی را محقق خواهد ساخت تا فرزندان سرزمینمان در تمامی نقاط کشور حتی نقاط دوردست و محروم بتوانند از آموزش با کیفیت بهره مند شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵