زمان مطالعه: ۵ دقیقه

با سلام و احترام خدمت شما مخاطبین عزیز بین جو، در این پست قصد داریم تا سامانه مدیریت آموزشی بین جو را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بین جو اولین سامانه مدیریت آموزشی بومی کشور بر پایه مدل یادگیری معکوس است.

سامانه مدیریت آموزشی بین جو

سامانه جامع مدیریت آموزشی بین جو را در چهار بخش به طور خلاصه خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

برگزاری رویدادها‌، جلسات و کلاس های آنلاین

شما در سامانه مدیریت آموزشی بین جو (Binjo)، می‌توانید رویدادها، جلسات و کلاس های آنلاین خود را با قیمت گذاری مشخص و حتی به صورت اختصاصی برای گروهی خاص و یا به صورت رایگان با ظرفیت بالا و پایداری و امنیت بالا با بروزترین امکانات تعاملی‌، در بستر اختصاصی و بومی شرکت دانش بنیان بین جو برگزار کنید. در این بستر‌، دو حالت برگزاری وجود دارد. حالت اول ویژه جلسات‌، رویدادها و همایش ها با تعداد دوربین بالا و نمایش متمایز و حالت دوم ویژه کلاس های آنلاین هم زمان است.

پلتفرم جامع بین جو (Binjo)، کامل‌ترین ابزارهای تعاملی نظیر:

 • تعامل صوتی با کیفیت بالا
 • تعامل تصویری با کیفیت بالا
 • گفتگو و تعامل متنی (چت)
 • تخته مجازی جهت نوشتن و رسم شکل کاملاً بهینه با صفحات لمسی (تاچ) و قلم‌های نوری با قابلیت ذخیره و بارگزاری مجدد در جلسات آبی
 • پخش ویدیو آنلاین در محبط کلاس آنلاین
 • به اشتراک گذاری فایل (تصویر، pdf و …) با قابلیت نوشتن روی آن‌ها سازگار با موس، تاچ و قلم‌های نوری
 • به اشتراک گذاری محتوای صفحه نمایش و تب‌های مرورگر کروم
 • و امکان ایجاد نمایش پیام یا اعلانات مهم به صورت دوره‌ای در محیط جلسه

آماده میزبانی از رویداد آنلاین شما است.

سامانه کلاس آنلاین، وبینار یا وب کنفرانس بین جو از بستر قدرتمند بل میت استفاده می‌کند. در ویدیو زیر می‌توانید محیط کاربری رویدادهای آنلاین بل میت را مشاهده کنید.

 

سیستم مدیریت یادگیری (LMS)

شما در سامانه مدیریت آموزشی بین جو (Binjo)‌، می‌توانید یک سامانه یکپارچه مدیریت یادگیری (Learning Management System : LMS) بومی با امکاناتی بی نظیر از قبیل:

 • برنامه ریزی درسی (برنامه کلاسی نظیر برنامه‌های هفتگی‌ یا ماهانه یا سالانه)
 • تعریف استاتید و مدیران
 • برگزاری کلاس مجازی (آنلاین) با کامل‌ترین ابزارهای تعاملی
 • برکزاری آزمون های تستی و تشریحی به صورت آنلاین به همراه ابزارهای متنوع راستی آزمایی آزمون
 • تعریف تکالیف و پروژه برای دانش پذیران
 • سامانه رفع اشکال
 • تالار گفتگو
 • سیستم کارنامه ساز تخصصی با عناوین مد نظر شما
 • و …

را به صورت کاملاً آنلاین (مجازی) داشته باشید. جهت آشنایی بیشتر با سامانه LMS به دو مقاله زیر مراجعه فرمایید.

 

 

دوره‌ های آموزشی آنلاین

شما با پلتفرم بین جو (Binjo) می‌توانید یک سامانه فروش دوره های آموزشی آنلاین غیر همزمان و آفلاین با ویژگی‌هایی خاص نظیر قابلیت اتصال (لینک شدن) به رویدادهای آنلاین همزمان و آزمون ها داشته باشید. در این سامانه شما امکان قیمت گذاری دوره های آموزشی را  به صورت قسمت به قسمت را نیز خواهید داشت.

کانال اختصاصی

سامانه مدیریت آموزشی بین جو (Binjo)، یک کانال ویژه در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید در آن محتواهای آموزشی خود شامل ویدئو و فایل‌ها را دسته بندی کرده و به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار دهید.

تشریح برخی از امکانات و قابلیت های پلتفرم جامع بین جو

در ادامه این پست، برخی از امکانات و قابلیت‌های سامانه مدیریت آموزشی بین جو را خدمت شما عزیزان تشریح می‌کنیم.

محتوای آموزشی

سامانه مدیریت آموزشی بین جو‌، با در اختیار قرار دادن فضای نامحدود ابری به اساتید، دانشگاه‌ها، مدارس، سازمان‌ها و نهادها این امکان را فراهم می‌آورد تا محتواهای ویدئویی و فایلی خود را به صورت دسته بندی شده و به تفکیک در اختیار مخاطبین خود قرار دهند.

لازم به ذکر است که امکان به اشتراک گذاری محتواها به وسیله QR Code برای کاربران امکان پذیر است.

دوره های آموزشی : تولید محتوا و فروش آن

در این سامانه امکان ارزش گذاری و فروش محتواهای موجود (ویدئو و فایل) فراهم آمده است. در این بخش از سامانه مدیریت آموزشی بین جو‌‌، امکان تعریف دوره‌ها به صورت فصل‌ و قسمت و قسمت گذاری اختصاصی (امکان قیمت گذاری قسمتی) و همچنین تعریف پیشنیازها وجود دارند.

همچنین امکان لینک کردن دوره‌ها با کلاس‌ های آنلاین و همچنین آزمون و اعطا مدرک (certificate) فراهم آمده است.

سامانه کلاس آنلاین

تمامی کلاس های مجازی (آنلاین) در سامانه بومی و دانش بنیان بین جو به صورت هماهنگ با پلتفرم LMS قابل برگزاری هستند. از آنجایی که بین جو از سرورهای قدرتمند اختصاصی در کنار تیم فنی بسیار خبره در حوزه شبکه و DevOps استفاده می‌کند، نوید سیستمی پایدار و مطمئن را به شما می‌دهد.

همچنین سامانه بین جو مجهز به سیستم حضور و غیاب اتوماتیک و سیستم درآمد زایی از کلاس ها را خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهد.

سامانه ارسال تکالیف

در سامانه مدیریت آموزشی بین جو‌، امکان ارسال تکالیف به صورت تفکیک شده به دانش پذیران و دریافت پاسخ هر تکلیف تحت سیستم یکپارچه مدیریت تکالیف به ساده‌ترین شیوه، وجود دارد. در این سامانه امکان ارسال فایل‌، صدا (Voice) و متن برای هر تکلیف وجود داشته و استاد می‌تواند بازخورد هر تکلیف را در قالب فایل، صدا (Voice) و متن (توضیحات) برای دانش پذیر ارسال کند.

سامانه رفع اشکال

در سامانه مدیریت آموزشی بین جو امکان ارسال پیام های رفع اشکال به صورت درس به درس برای استاد مربوطه وجود دارد و استاد نیز می تواند با پاسخ دادن به مشکلات، روی پیام ایجاد شده به صورت گفت و گو با دانش پذیر در ارتباط باشد.

در این قسمت هم دانش پذیران می توانند به صورت فایل ، پیام صوتی و متن اشکالات خود را با استاد در میان بگذارند.

آزمون تستی آنلاین

در این سامانه امکان برگزاری آزمون های تستی در دوصورت تک فابل و سوالات جدا جدا با امکان راستی آزمایی آزمون به وسیله وب کم و همچنین داشتن سامانه مراقبت از آزمون توسط اساتید، دانلود فایل پاسخ نامه و تصادفی کردن سوالات برای دانش پذیران وجود دارد.

بر روی آزمون های بین جو گزارشات و کارنامه های فرد به فرد و تحلیلی قابل دریافت است. همچنین این امکان وجود دارد که روی آزمون ها قیمت گذاری صورت گیرد تا کاربران با پرداخت هزینه آزمون را برگزار کنند. در این بخش نیز امکانات کامل فروشگاهی برای مدیریت فروش و هزینه های آزمون در اختیار کاربران قرار می گیرد.

آزمون تشریحی آنلاین

بین جو ابداع کننده سامانه آزمون تشریحی آنلاین با امکان ارسال پاسخ هر سوال در غالب فایل، متن و پیام صوتی می باشد که قابلیت راستی آزمایی به وسیله دوربین و همچنین داشتن سامانه مراقبت از آزمون توسط اساتید را در اختیار آزمون گیرنده قرار می دهد .

در نهایت برگه دانش پذیران به همراه پاسخ های ارسالی برای استاد درس مربوطه ارسال می شود و استاد می تواند مانند برگه فیزیکی به تصحیح آزمون بپردازد و برای دانش پذیر نمره ثبت نماید.

سطوح مدیریت سامانه

در سامانه بین جو امکان تعریف کردن معلمان برای دسترسی به بخش های مربوط مانند تکالیف و رفع اشکال ها و کلاس ها و جود دارد.

همچنین امکان تعریف مدیران متعددبا سطوح دسترسی های جداگانه به صورت نامحدود برای مدیریت کانال وجود دارد تا بخش های مختلف توسط افراد مختلف مدیریت شود.

ارتباط با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه مدیریت آموزشی بین جو (Binjo) با ما تماس بگیرید. راه‌های ارتباطی:

www.binjo.ir

+۹۸ ۲۱ ۲۶۶۰ ۳۴۷۰

+۹۸ ۲۱ ۹۱۰ ۱۳۸ ۵۳

سامانه مدیریت یادگیری بین جو

میانگین امتیازات ۴ از ۵